Słów kilka o mojej pracy od wspaniałych ludzi !
_________________________________________________

1

„Data naszego ślubu i wesela była podyktowana dostępnością Rafała. Byliśmy pewni, że tylko On złapie emocje jakie towarzyszyły nam i naszym bliskim w tym dniu. Zdjęcia, które otrzymaliśmy przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Poczucie estetyki, kadry – najpiękniejsze!! Współpraca z Rafałem to czysta przyjemność- nie tylko dlatego, ze jest profesjonalistą w tym co robi, ale tez dlatego, ze jest świetnym człowiekiem. Jedyny minus jest taki, ze będąc fotografem na Waszym weselu, nie może być gościem czego bardzo by się chciało”
_________________________________________________

2

„Zdjęcia zrobione przez Rafała w pełni oddały klimat naszego ślubu i wesela: są naturalne, robione w odpowiednich momentach. W ogóle nie odczuliśmy obecności fotografa, co jest zdecydowanym plusem. Z drugiej strony podczas sesji Rafał miał sporo propozycji co do miejsca, naszego ustawienia. Zadziwił mnie również czas realizacji, ponieważ zdjęcia były gotowe bardzo szybko. Gdybym miała drugi raz wybierać fotografa na swój ślub i wesele z pewnością byłby to Rafał, polecam go wszystkim znajomym ”
_________________________________________________

3

„Rafał to przede wszystkim fantastyczny człowiek. Praca, którą wykonuje jest na najwyższym poziomie, zdjęcia są perfekcyjne, wspaniałe, cudowne, najlepsze! Współpraca to sama przyjemność- jest zabawny, wyluzowany i ma coś takiego w sobie, że pomimo stresu ten luz się udziela. Bardzo polecam ! Wyjątkowy fotograf, który robi wyjątkowe zdjęcia.”
_________________________________________________

4

„Rafał towarzyszył nam podczas naszego ślubu i wesela, czuliśmy się przy nim świetnie. Jest tak wyluzowanym i pogodnym człowiekiem, że zdjęcia z nim to sama przyjemność. Zależało nam na naturalnej fotografii, efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Pięknie uchwycone najważniejsze momenty, a nawet więcej ! Niektóre najpiękniejsze kadry powstały dzięki Rafałowi, który coś zaproponował lub doradził od siebie. Dziękujemy Ci za to serdecznie !”
_________________________________________________

5

„Doskonałe kadry pełne emocji! Jak tylko zaczęliśmy planowanie ślubu i wesela wybór był tylko jeden – Rafał. Przecudowny człowiek z milionem pomysłów w głowie. Zdjęcia naturalne, a sam Rafał potrafi złapać nawet malutką łezkę w oku, która spływa po policzku. Współpraca w pełni profesjonalna. Polecam każdej parze szukającej idealnego fotografa na ten dzień!”